Neribojami resursai

Tam tikri resursai svetainės talpinimui nėra griežtai ribojami, todėl galite jais laisvai naudotis laikydamiesi sąžiningo naudojimosi sąlygų (angl. fair use policy):

  • Duomenų srautas nėra ribojamas su sąlyga, kad bendras serverio 100 Mbps interneto ryšio kanalas yra apkraunamas proporcingai, netrikdant kitų klientų, besinaudojančių tuo pačiu serveriu, svetainių darbo. Vienas talpinimo planas gali aptarnauti iki 50 statiškų užklausų ir iki 8 dinamiškų PHP užklausų vienu metu.
  • Disko vieta nėra ribojama su sąlyga, kad laikomasi Inode limito, per parą į serverį įkeliama ne daugiau kaip 1000 MB duomenų ir šie duomenys yra teisėtai naudojami talpinamose svetainėse. Paslauga nėra skirti duomenų archyvavimui, failų dalinimuisi bei piratinės produkcijos platinimui. Serverio resursų perpardavimas leidžiamas tik su išankstiniu MB Proneta sutikimu.
  • El. pašto dėžučių kiekis nėra ribojamas, tačiau jose saugomi laiškai naudoja bendrą talpinimo planui skirtą disko vietą. Kad skirtingų klientų siunčiamų laiškų srautas netrikdytų serverio el. pašto posistemės darbo, būtina laikytis laiškų siuntimo limito.
  • MySQL duomenų bazių kiekis nėra ribojamas su sąlyga, kad jos netrikdo bendro MySQL serverio darbo. Duomenų bazių su sudėtinga struktūra (virš 200 lentelių) ar dideliu duomenų kiekiu (virš 500 MB) efektyviam veikimui gali reikėti atskiro serverio.
  • Talpinamų svetainių skaičius nėra ribojamos su sąlyga, kad jos visos bendrai serverio resursus naudoja proporcingai ir netrikdo kitų klientų svetainių darbo.

Šios paprastos sąlygos suteikia lankstumą MB Proneta klientams tvarkant savo svetainių duomenis, o mums – galimybę užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir patikimą serverių darbą.

Share Post :

More Posts

Parašykite komentarą