Vestuvių svetainių pavadinimai: tikri pavyzdžiai ir patarimai

Ieškote vestuvių svetainių  pavadinimų (domenų)? Suprantame, kad turite daugybę kitų dalykų, dėl kurių nerimaujate, ir negalite sau leisti daug laiko rinkdamiesi domeno savo vestuvių svetainei. Tuo pačiu suprantame, kaip svarbu jums tai padaryti teisingai, nes juk tai jūsų ypatinga diena. Šiame straipsnyje pasidalinsime naudingais patarimais, kurie padės Jums išsirinkti geriausią pavadinimą savo vestuvių svetainei.

Mes taip pat padėsime išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų renkantis idealų vestuvių svetainės pavadinimą, pvz. kai kurios poros naudoja ilgą vestuvių svetainės URL, pvz., „http://www.banga.lt/JonasGretute“, kuris nėra labai skoningas. Be to, prisiminti ir įvesti ilgus URL vyresniems svečiams gali būti sudėtinga.

Vestuvių svetainių pavadinimų pasirinkimo patarimai:

1) Kai kurie geri pavadinimų formatai:
Kai kurie dažniausiai naudojami vestuvių svetainių pavadinimų formatai yra šie:

[vardas] ir [vardas] [vardas] plius [vardas] [vardas] myli [vardą] [Pavardė]

Gera idėja yra pasirinkti domeną, kuriame yra abu jūsų vardai. Tai palengvina artimųjų įsiminimą ir paprastai yra unikalūs bei laisvi. Galite apsvarstyti šių tipų derinius:

JonukasIrOnytė.lt

Taip pat galite ieškoti ir variantų su pavarde:

jogailaiciai.lt

Arba pridėkite ką nors patrauklaus ir linksmo, kuris pasakoja ką nors apie jus pačius:

NuostabiejiPetraiciai.lt

Taip pat siūlome neapsiriboti čia pateiktais vardais, o pabandyti sugalvoti ir originalesnių variantų. Jei Jūsų norimas vestuvių svetainės pavadinimas Jums patinka, nelaukite – užregistruokite, kol dar niekas to nepadarė.

2) Nesirinkite pavadinimų su teikėjų pavadinimais:
Nerekomenduojama ieškoti ilgo ir sudėtingo pavadinimo, tokio, kokį suteikia nemokami portalai. Gausite tokius vardus kaip http://www.paslaugos.lt/petraiciai ir pan., kuriuos sunku atsiminti ir turi daug nereikalingos informacijos.

Pasiūlymas: nepagailėkite kelių ar keliolikos eurų ir įsigykite unikalų domeną.

3) Išbandykite skirtingus domeno plėtinius:
Sakykime, kad norite registruoti pavadinimą JonukasIrOnytė.lt. Jei šis pavadinimas nėra prieinamas ir jį naudoja kažkas kitas, vienas iš būdų tai apeiti yra pakeisti domeno plėtinį (pavadinimo dalį, kuri pateikiama po taško, pvz., .lt JonukasIrOnytė.lt). Galite pabandyti naudoti .org .wedding arba bet kurį iš šimtų kitų domeno plėtinių iki rasite tokį, kuris yra jūsų mėgstamas ir labiausiai tinka, pvz. petraiciai.org ar AstaPovilas.wedding.

4) Apsvarstykite kur reklamuosite savo svetainę:
Savo vestuvių svetainės pavadinimą bendrinsite su visais, naudodamiesi įvairiais būdais, įskaitant kvietimus, el. laiškus, Facebook’a, puodelius ir kt.  Pabandykite įsivaizduoti, kaip vardas atrodys užrašytas ant puodelio ar kortelės.

5) Naudokite frazę:
Kitas būdas išskirti vestuvių svetainės pavadinimą yra naudoti tokią frazę kaip laimingikartu.lt ir pan.

Tokios frazės yra lengvai įsimenamos, susijusios su vedybomis bei įdomios lankytojams.


Sėkmės galvojant pavadinimą, o jei bet kuriame etape kyla sunkumų, drąsiai kreipkitės į Pronetą, mielai padėsime sukurti įsimintiną internetinę vestuvių svetainę.

DomenaiSvetainės
Sėkminga nuorodų kūrimo strategija – 10 žingsnių
Sėkminga nuorodų kūrimo strategija – 10 žingsnių