Kaip įmonės Facebook puslapiui pritraukti daugiau patiktukų?

Norint pritraukti daugiau lankytojų ir labiau įtraukti savo auditoriją bei padidinti Facebook puslapio patiktukų skaičių, reikia nuolat derinti bent kelias strategijas. Štai keletas veiksmingų metodų, padėsiančių sulaukti daugiau „Facebook“ puslapio „patinka“ paspaudimų:

Aukštos kokybės turinys: kurkite ir bendrinkite vertingą, įdomų ir aktualų turinį, atitinkantį jūsų tikslinę auditoriją. Tai gali būti informatyvūs straipsniai, linksmi vaizdo įrašai, patrauklūs vaizdai ir interaktyvūs įrašai.

Naudokite vaizdinius elementus: naudokite akį traukiančius vaizdus, ​​pvz., ryškius vaizdus ir vaizdo įrašus, kad patrauktumėte vartotojų dėmesį, kai jie slenka savo naujienų kanalais.

Nuoseklus paskelbimas: laikykitės savo paskelbimo tvarkaraščio, kad auditorija neužmirštų Jūsų. Reguliariai atnaujinkite savo puslapį nauju turiniu, bet neperkraukite savo sekėjų per dideliu skaičiumi įrašų.

Skatinkite įsitraukimą: skatinkite savo sekėjus pamėgti, komentuoti ir bendrinti jūsų įrašus. Užduokite klausimus, vykdykite apklausas ir kurkite diskusijas, kad padidintumėte įsitraukimą.

Atsakykite į komentarus: reaguokite į savo auditorijos komentarus ir pranešimus. Bendraudami su savo sekėjais, tada jie jaučiasi vertinami ir labiau linkę bendrauti su Jūsų puslapiu.

Kryžminė reklama: bendradarbiaukite su kitais „Facebook“ puslapiais arba populiariais asmenimis savo sienoje. Kryžminė reklama gali pristatyti jūsų puslapį platesnei auditorijai ir padidinti jūsų šansus sulaukti daugiau patiktukų.

„Facebook“ reklama: apsvarstykite galimybę rodyti tikslinius „Facebook“ skelbimus, kad pasiektumėte konkrečius demografinius rodiklius ir padidintumėte matomumą. „Facebook“ skelbimų platforma leidžia pritaikyti skelbimus, kad jie pasiektų idealią auditoriją.

Pakvieskite draugus ir sekėjus: nepamirškite pakviesti asmeninius „Facebook“ draugus pamėgti jūsų puslapį. Taip pat pasinaudokite Facebook funkcija ir automatiškai pakvieskite pamėgti Jūsų puslapį visus lankytojus, kurie paspaudė patinka ant Jūsų įrašų. Tai galite padaryti paspaudę po Facebook įrašu ant vardų žmonių, kuriems patiko Jūsų Facebook įrašas. Iššokusioje lentelėje belieka paspausti „Invite“ prie žmonių, kurie dar neseka Jūsų puslapio.

Konkursai ir dovanos: organizuokite konkursus ar dovanas su patraukliais prizais. Žmonės mėgsta galimybę ką nors laimėti, o šios reklamos gali padėti padidinti jūsų puslapio matomumą ir įtraukimą.

Naudokite žymas su grotelėmis: į savo įrašus įtraukite atitinkamas žymas su grotelėmis, kad jas galėtų rasti tomis temomis besidomintys vartotojai.

Analizuokite įžvalgas: naudokite „Facebook“ puslapio įžvalgas, kad stebėtumėte savo įrašų našumą ir suprastumėte, koks turinys geriausiai atsiliepia jūsų auditorijai. Šie duomenys gali padėti patobulinti turinio strategiją.

Atminkite, kad didelės ir įtraukiančios auditorijos sukūrimas reikalauja laiko ir pastangų. Būkite kantrūs ir atkaklūs, o laikui bėgant jūsų Facebook puslapio patiktukų skaičius turėtų augti natūraliai.

Naujienos
Sėkminga nuorodų kūrimo strategija – 10 žingsnių
7 patarimai, praversiantys kuriant naują logotipą
Sėkminga nuorodų kūrimo strategija – 10 žingsnių
7 patarimai, praversiantys kuriant naują logotipą